| andrei471 a întrebat:

Daca merg cu unitatea la un specialist poate sa imi instaleze jocuri?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca mergi cu unitatea "la un specialist" pentru asa ceva inseamna ca esti usor timpitel. Store.steampowered.com

| liviu890 a răspuns:

Nu trebuie sa fii cine ste specialist ca sa instalezi un joc! Deci tu vrei sa zici ca iti scoti unitatea din casa, iei unitatea cu tine, o dai unui "specialist" si ii spui sa iti instaleze de exemplu "minecraft" si ii mai dai si bani? Sigur ca poate sa faca asta!

| LaccboGaming a răspuns:

Nu are rost sa iti duci unitatea la un specialist sa iti faca jocuri, crezi ca el ti le cumpara si le pune acolo. NU! Le face ca tine le ia cracked. daca tu nu te descurci sa le instalezi sau nu ai de unde downloada intreaba prieteni sau uitate pe tutoriale youtube. Funda?