| MoZila15 a întrebat:

Daca mi-am instalat WhatsApp platesc ceva in plus?

6 răspunsuri:
| necdannec a răspuns:

Ca si program nu platesti nimic in primul an. Ca si traffic de date poti plati functie de abonamentul tau lunar.

| MoZila15 explică (pentru necdannec):

Ca si traffic de date poti plati functie de abonamentul tau lunar. ........adica?

| petracheioana a răspuns (pentru MoZila15):

Traficul de internet este inclus in abonamentul tau deci cand platesti normal abonamentul platesti automat ( in acelasi timp si internetul ) dar daca l-ai instalat nu platesti nimic

| necdannec a răspuns (pentru MoZila15):

Ca sa poti conversa cu cineva prin programul whatapp iti trebuie o conexiune la net, wireless de la un router sau folosind internetul inclus in abonament ( daca te referi la telefon mobil)

| MoZila15 explică (pentru necdannec):

Ok...nu am net pe telefon dat ma conectez la wireless

| al3xander a răspuns (pentru MoZila15):

Aplicatia este gratis primul an dupa care platesti cate 1 euro/an ca sa o folosesti. si eu inainte foloseam whatsapp insa am gasit o alternativa mai buna, Viber http://play.google.com/store/apps/details?id=com.viber.voip&hl=ro este gratis pentru totdeauna, are emotion-uri si poti si vorbi pe internet gratis ca pe skype (daca e wifi, daca e 3G depinde de operator).