| Bella1love a întrebat:

Daca sterg pe cineva de la prieteni(pe facebook) like-ul de la acea persoana ramane, sau se sterge daca il sterg de la prieteni?

Răspuns Câştigător
| Gabi1123 a răspuns:

Hei,nu,deoarece daca stergi persona nu se sterge si like-ul, dar daca ai bloca acea persoana nu ti-ar mai putea da like.
Sper ca te-am ajutat happy

| Bella1love explică (pentru Gabi1123):

Se pare ca tu ai avut dreptate, deoarece am incercat si chiar daca nu mai eram prietena cu acea persoana, like-ul s-a pastrat!

4 răspunsuri:
| Gabi1123 a răspuns:

Ma bucur ca ti-am putut fii de ajutorwinking

| Kreatoru a răspuns:

Nu o sterge

| LunguAndreea23 a răspuns:

Pai daca vreisa il stergi de la prieteni like-ul nu va mai ramane ca automat voi nu mai sunteti prieteni (pe faceook). Sper ca te-am ajutat!