| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare si vreau sa imi raspundeti rapid.
Sa zicem ca o persoana are un cont de Facebook...Cu prieteni, fotografi, comentarii la fotografii, like-uri etc...
Dar daca eu mi-as face un cont fals cu numele acelei persoane, aceleasi date personale...As publica fotografiile ei...Si as strange mai multe like-uri, as avea mai multi prieteni, mai multe comentarii la fotografii, etc, Si apoi as raporta aceea persoana ca imi foloseste identitatea cu contul meu si cu(cate conturimai ziceti voi ziceti voi)i-as sterge contul de Facebook?
Va rog sa imi spuneti, Vreau sa mentionez ca persoanei care vreau sa ii sterg contul de Facebook mi-a facut mai mult rau decat ce o sa-i fac eu acum asa ca va rog, daca spuneti ca ce am scris eu nu ii poate sterge Fb-ul spuneti-mi voi o modalitate mai buna.
Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| Raven999 a răspuns:

Nu cred, deoarece contul ei a fost facut inainte sa il faci tu pe asta.deci primul cont nu are cum sa se stearga, plus ca trebuie sa raporteze mai multi, nu doar tu.

1 răspuns:
| StefanWass a răspuns:

Da, poti