| Akin21 a întrebat:

Daca sunt din republica moldova nu din Romania cum pot face rost de un card paysafe daca n-am 18 ani?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce tot a zis Alexandru dar paysafe-ul se poate lua la orice varsta... Sau cum cred ca depinde si de vanzator daca te vede asa de 7-8 ani nu iti da laughing. Eu am 13 ani si am luat un cod de paysafe si nu m-a intrebat nimic tongue

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Nu conteaza de unde esti doar ca trebuie sa ai 18 ani si pentru paysafe, paypall etc. Sa faci rost de un card...singura metoda e sa faci pe numele parintilor cred