| Mefist0 a întrebat:

Daca vreau sa joc 4Story, mi se intrerupe dupa 2 minute si nu imi da nici un fel de eroare. Am dezinstalat jocul si l-am instalat din nou, dar mi se intampla la fel. Motivul? Ce pot sa fac sa rezolv de problema? Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DarkBoy_7681 a răspuns:

Iti trebuie Windows XP SP3 si un Hard-Disk de cel putin 80 GB

3 răspunsuri:
| NewLegend2002 a răspuns:

Zimi ce windows ai daca ai xp sp 1 si 2 nu merge iti trebuie sp3 ca nu ai memorie virtuala e prea mica

| Mefist0 explică:

Am PC-ul de 2 ani. Am "windows xp"...

| DarkBoy_7681 a răspuns (pentru Mefist0):

Iti trebuie Windows XP SP3 si un Hard-Disk de cel putin 80 GB

| DarkBoy_7681 a răspuns:

Salut,PC-ul tau de cand il ai? Vreau sa zic ca jocul 4Story e un joc ce poti juca numai daca ai PC de 2-3 ani alfel no sati mearga.