| BlitzLikeXd a întrebat:

Dar ce zice-ti de jocul Minecarft? cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Toutui a răspuns:

Mie personal nu imi place e asa ceva mai simplu, nu la toti ne plac lucrurile simple. Pe mine mă atrag jocurile de genu : ZooTycoon, Sims etc.

3 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Minecraft este un joc in care trebuie sa ti mine multe chestii pe care le poti construi si de aceea imi place mult minecraft.

| Andrey3oo7 a răspuns:

E foarte tare frate happy E un joc care are o gramada de moduri pe langa ca GTA SA

| XxAlyNXx a răspuns:

E super misto.Mai ales pe multyplayer cand iti faci prieteni de duelezi si altele si este un joc de creativitate. tongue