| blackdark66 a întrebat:

Dati-mi exemple de Counter Strike-uri care sa nu se mareasca tinta cand merg sau cand trag..Am avut unul dar am uitat cum se numeste.

Răspuns Câştigător
| P3TR3 a răspuns:

Salut! happy
Incearca sa intrii in optiuni si ai la setarile tintei..adica sa fie mare, auto, mica..Incearca sa o faci mica si fara translucida.
Eu am cs 1.6 simplu.
Incearca cs 1.6 simplu
Non-Steam
Carbon v1.2
Carbon v1.1
Nvidia cs 1.6
Astea depind de setarile din cs..setarile la modul tinta happy

| blackdark66 explică (pentru P3TR3):

Degeaba... Am avut Counter Strike Warzone 1.3 si nu se marea tinta cand trageam sau mergeam si am umbland pe la setarile cl si dupa se marea mereu cand trageam.

3 răspunsuri:
| ZAXELS a răspuns:

Incearca Counter-Strike 1.6 AdrenaLine.
Uite si link de download : http://resursecs.com/cs-andrenaline.html

| AndreiRoll a răspuns:

Cauta cfg-uri pentru asa ceva.