| Hori_Hory_1990 a întrebat:

Dati-mi niste idei de jocuri online cu razboaie sau curse sau orice...dau funda la cele mai bune "sfaturi"

Răspuns Câştigător
| BlackAngel29 a răspuns:

INCEARCA mt2(exista sv private), 4story sau gladiatus.IS TARI! big grin

2 răspunsuri:
| Ceawdear a răspuns:

Iti dau un joc dar le face pe toate din lume APA si FOC se joaca in doi este super tare sunt 6 parti si 100 de nivele se joaca onnn suna plictisitor dar intra sa vezi cat de tare e nu utia 2 Plaeyeri aa da si era sa uit funditabig grin?

| adice a răspuns:

Incearca:
http://www.erepublik.com/en/referrer/ADI+CEP
online, cu jucatori in toata lumea...
e super!