| vescan7340 a întrebat:

Dati-mi niste jocuri pc bune ca ma plictisesc n-am ce face

3 răspunsuri:
| xDavidx a răspuns:

Salut TPU! Nustiu poate ai auzit de metin2 si 4story. Dar ati recomand asa sa alunge plictiseala metin2 moon si 4story.ro, as niste jocuri frumoase, mai ales 4story odata ce al incepi apai ati spun eu ca alunga plictisealawinking Bafta

| danydark a răspuns:

Shooter:call of duty moden warfare 1, 2
actiune:prototype
online:world of warcraft cataclysm (intra pe ultimate ascensions ca intr-o saptamana am facut 50 de levale)

| carminaburana43 a răspuns:

Nu stiu pentru tine ce e un joc bun.Pentru mine de exemplu city ville si farmville pe facebook.