| izabela678 a întrebat:

Dati-mi niste jocuri virtuale in care iti faci cont dau funda:*/

Răspuns Câştigător
| Rozelutza a răspuns:

Farmerama, Lady Popular, Stardoll. Eu pe astea le-am jucat si imi plac.
Funda? happy

5 răspunsuri:
| har a răspuns:

De acord cu CrunkJuice Mnagore e un joc incredibil, fenomenal, te sfatuiesc sa incerci

| ThEEmperoR a răspuns:

Dekaron, metin, 4 story, world of craft, runes of magic, league of legends.

| アンドリア a răspuns:

Shaiya,Perfect World, Metin2, 4Story, Runes of Magic, Dekaron, 2Moons. Le poti gasi pe http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm + multe altele! ( :

| sebi12333 a răspuns:

Power soccer, trophy manager, ourworld funda