| Darkus a întrebat:

Dati. mi si mei un link de unde pot descarca Yu-Gi-Oh Joey passion

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Yu-gi-oh joey the passion - PC
http://1.bp.blogspot.com/......assion.jpg

Download games:
http://www.megaupload.com/? d=WPQHO35R

Download all cards
http://www.megaupload.com/? d=KM5CEN1X

Instructiuni lansare joc full ->toate cartile (spaniola)
como obtener todas las cartas

1: descarguen el juego y el allcards
2: copien el archivo Joey-yugioh.exe en la siguiente direccion
c/:archivos de programas/konami
3: ejecuten el archivo para que descomprima el juego se creara la siguiente carpeta
Yu-Gi-Oh! Power of Chaos esta tendra el juego
4: abran el juego y jueguen un duelo ganen o pierdad luego lo cierran
5: les aparecera una carpeta llamada Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Common
si no aparece la crean
6: vayan a inicio ejecutar, para windows 7 inicio todos los programas accesorios ejecutar
7: escriban regedit aceptar
8: les aparecera una ventana en el cuadro de la izquierda dan click en las siguientes carpetas

hkey_local_machine
software
konami
Yu-Gi-Oh! Power of Chaos
system

9: en el recuadro de la derecha les aparecera unos archivos
10: le dan doble click en el archivo CommonDir
11:en la ventana que les aparecera copien la direccion de la carpeta
Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Common que les aparecio o que crearon
12: aceptan y cierran el registro
13: descomprimanb el allcards
14: copien los dos archivos que les aparecera en la carpeta Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Common
si les sale remplazar archivos de lan si
15: le dan doble click al archivo konami y aceptan
16: abran el juego y tendran todas las cartas

Tradus romana

Cum putem obţine toate cărţile?

1: sa descarcati joc şi allcards
2: copiaţi fişierul yugioh.exe Joey, la următoarea adresă
c /: Program Files / Konami
3: Rulaţi fişierul pentru a dezarhiva joc pentru a crea următorul folder
Yu-Gi-Oh! Puterea de Chaos că jocul va avea
4: deschide si joaca meciul pierde sau castiga un duel apoi închideţi
5: ele apar într-un folder numit Yu-Gi-Oh! Puterea de haos comun
Dacă nu crea
6: Mergi la Start, pe Executare, Windows 7 a începe toate accesoriile programele să ruleze
7: a scrie regedit accepta
8: ele apar într-o cutie pe fereastra din stânga fac clic pe următoarele foldere

HKEY_LOCAL_MACHINE
software-ului
Konami
Yu-Gi-Oh! Puterea de Chaos
sistem

9: în caseta din dreapta va apărea unele fişiere
10: ei pot faceţi dublu clic pe fişierul CommonDir
11: În fereastra care apar copiaţi adresa folderului
Yu-Gi-Oh! Puterea de haos comun le-a apărut sau create
12: OK şi închide înregistrarea
13: descomprimanb allcards
14: să copiaţi două fişiere în folder vor apărea Yu-Gi-Oh! Puterea de haos comun
în cazul în care înlocuiţi fişierele lan daca
15: da dublu clic pe fişier şi să accepte Konami
16: deschis jocul şi va avea toate cărţile

Bafta!