| Anonim14354 a întrebat:

Dati-mi si mi-e un metin PvP-PvM.Cel mai bun raspuns FUNDA! P.S:Scuzati categoria...e cea mai cauta-ta

19 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Lasă-te mă de metin laughing

| Anonim14354 explică (pentru h3r):

Iar tu...Am mai vazut un raspuns de al tau...Si sincer le dai chiar naspa si nedorite happy

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Cred că nu și-a luat niciun penis în cap?

| h3r a răspuns (pentru Anonim14354):

Le-ai văzut pe alea la ăia ca tine, da.

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Cred...dar o să-și ia.

| Anonim14354 explică (pentru Azµre):

Draga copil prost.Te invit sa te duci in taramu' lu mata de unde ai venit happy Nu te vrem pe planeta asta

| Azµre a răspuns (pentru Anonim14354):

Prietene... deja nu vreau să mă gândesc ce copilărie ai dacă te joci metin... în primul rând nu aveai ce căuta la dragoste și sex de aceea am zis ce-am zis. Așa că du-te tare pe tărâmul albastru al tău din metin.

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Oricum, el săracul e disperat după așa ceva... pentru asta și-a făcut cont cred...
Intrebarile utilizatorului Anonim14354

(9 răspunsuri)
Dati-mi si mi-e un metin PvP-PvM.Cel mai bun raspuns FUNDA! P.S:Scuzati categoria...e cea mai cauta-ta

(1 răspuns)
Dati-mi si mi-e un metin gen AnticMt2.Cel mai bun raspuns funda

(2 răspunsuri)
Salut TPU. Dati-mi si mi-e un metin care sa includa Lama semi-om si Otravita la negustorul de arme.Cel mai bun raspuns i-a funda!

(1 răspuns)
Cine imi da si mi-e un fms +9 si o platosa ghinion +9 pe metin2 ro Server:Virgo? Va rog!

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Și mai ziceam la 14 ani că eu sunt disperată de cs!

| Anonim14354 explică (pentru Azµre):

Auzi ma Azorel eu pun intrebari despre metin ca altceva nu am ce sa joc...Am jucat ogroaza de jocuri.Nici unul interesant happy.Si apropo nu e treaba voastra ce fac eu si ce ma joc

| Anonim14354 explică (pentru h3r):

Si pentru tine "Fa" eu nu-s disperat clar? Joc doar 2 ore pe zi.Sunt priceput si nu imi trebuie mult sa devin mare happy.Cat despre tine esti mare si proasta. Apropo sunt mai mic decat tine si nu-s disperat de un joc animat ca, counter! Hai dispari proasta ca nu vrem terminate pe TPU!

| Anonim14354 explică (pentru h3r):

Mno Diabla cred ca ti-ai luat la p... peste cap de la tactu de nici numai stii cum te cheama la ce nume ti-ai pus..Ai nume de tablahappy

| Anonim14354 explică (pentru Azµre):

Haha bai p... asta e joc in timpul liber asa cum ti-am mai spus..Nu am ce sa joc Azorica tongue.Si categoria asta am ales-o pentru ca stiu ca mai sunt unii care se uita la categoria asta doar din plictiseala.Insa tu si Diabla va uitati doar pentru a va masturba citind mesaje tongue

| Azµre a răspuns (pentru Anonim14354):

Prietene ai mai mult de 15 ani? eu zic să taci din gură. Vaide steaua voastră, toți sunteți tari în spatele monitorului, în realitate vă este rușine să cumpărați o pâine de la magazin.

| h3r a răspuns (pentru Anonim14354):

Alte cuvinte știi? Îți curg mucii în gură copile. Vezi de puța ta acolo și nu te obosi să comentezi.

| Azµre a răspuns (pentru Anonim14354):

Da tu nu oi fii retardat cu numele de anonim.

| Anonim14354 explică (pentru Azµre):

Numele e pus de plictiseala.Dar la tine e alta treaba.happy

| Anonim14354 explică (pentru h3r):

"Copila" uita-te la tine! Vezi ce terminata esti? Apropo vezi ca iti curge balega din creier P.S.:Ala care nu il aihappy esti patetica fetit-o
Du-te la ciorbita ta!

| Stefan9978 a răspuns:

MEtin2 tim, metin2 gx, metin2 hotstyle, metin2 national, metin2 mondial, metin2 sensei, metin2 steel, metin2 earth Fundabig grin?