| Andrei1235708 a întrebat:

Dati-mi si mie idei de jocuri dar nu prea realiste pentru ca am doar 704 MB RAM si am 256 MB pe placa video.

Răspuns Câştigător
| etons12 a răspuns:

laughing) pai cu atata nu o sa poti face nmc...dar hai sa iti dau o idee:poti incerca jocuri in browser:Grepolis, triburile, ourworld(jocul asta este tare.mie imi place) si jocuri de downloadat(s-ar putea sa nu iti mearga):Metin2Arena(este un altfel de metin), 4story,cabal, heroes in the sky(cu avioane din al doile razboi mondial)etc...dai funda?