| Andrei1235708 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog niste idei de jocuri tari dar nu prea realiste si nu prea performante deoarece calculatorul meu nu suporta nici nfs undercover.

2 răspunsuri:
| Flostar2010 a răspuns:

Far Cry 1 si 2
Crysis
Fifa
Pes
Prototype
Call of Duty
etc nu mai am chef sa zic

| Dragos1_8561 a răspuns:

Http://www.microsoft.com/games/motocross2/,e un joc tare cu motocros, pizza dude demo(un joc care trebuie sa mergi cu ATV-ul prin oras si sa livrezi pizza dar poti sa te plimbi decat cu ATV-ul)Moto Gp 2(e un joc super tare e tare dar PC-ul tau nu cred ca rezista)Metin2Fun(e un joc cu lupte e fain)Fundita?