| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste inimioare pe stardoll la proiectul din portofoliu(pe contul carlytzuca)Dau funda la cine da inimioara:*(verific sa vad daca ati dat)

Răspuns Câştigător
| littlemixerforever a răspuns:

Ti-am dat de pe contul DeeaLovee.Imi dai si tu, te rog o inimioara?

5 răspunsuri:
| dragameaprietena a răspuns:

Am nevoie si eu nevoie de inimioara la portofoliu. Numele meu este Ddyanaa. Returnez

| dragameaprietena a răspuns:

Am nevoie si eu de inimioara la portofoliu. Numele meu este Ddyanaa. Returnez

| dancikbesq a răspuns:

Dar cum se dau ca am si eu dar nu stiu zi-mi plyz iti pun si eu daca spui

| patripatricia a răspuns:

Imi puteti spune cum trebuie sa fac la misiunea de la academie... Mi-a spus sa creez trei stiluri le-am creat si acum imi zice sa astept nota.ce sa fac?

| Criss_Cristina_1994_NWcw a răspuns:

Heeeeyyyy! Si eu am nevoie de inimioare pe contul WildChity! Cine imi da dau si eu inapoi!