| djloveaddict a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri care sa mearga cu placa video de 4 mb si ram 512.Nu am opengl sau d3d. Ceva sa mearga ceva gen Pentium 3

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

4MB? doar 4 MB? Nu prea cred ca exista asa ceva.Cumpara alta...pentium 3? Cumpara alt PC. Daca tu chiar ai doar 4 mb la placa video nu iti merge nimic.Eu am 256MB si 1, 512GB RAM+ un pentium 4 3. 00Ghz si nu prea imi merge nimic misto.Adica imi merge dar nu la detalii mari.Esti sigur ca nu vrei sa zii placa video de 4 GB?

| djloveaddict explică (pentru Wehrmacht):

Mai shodow100 am plaaca de 4 mb deoarece eu nu am bani sa-mi cumpar una noua ca nu am slot agp ca din alea am drar mentioez ca merge cs 1.7 si 1.6

| djloveaddict explică (pentru Wehrmacht):

Am luat acum un driver si vreau jocuri pentru 64mb si ram 512 cev mai vechi de underground...nu nfs ci ceva gen cs dar sa mearga perfect...tie iti recomand underground sau nfs undercover sau un fifa 2010 sau 2009, 2008 si mai vechi.