| alexion78 a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri cu masini dar sa mergi prin oras si sa te urmareasca politia! dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai tare joc cu masini (in care poti face exact ce ai spus tu) este Driver San Francisco. (uimitor jocul).
De asemenea mai sunt siNeed For Spped Most Wanted sau Test Drive Unlimited.

Bafta!

5 răspunsuri:
| Ghostemane a răspuns:

Pai poti sa te joci Nfs Carbon, Nfs Most Wanted, Nfs Hot Pursuit, Gta San Andreas, Gta 4, Gta Vice City etc

| Andrei7520152 a răspuns:

NFS 3 Hot Pursuit
NFS Hot Pursuit 2
NFS Undercover
NFS Most Wanted
GTA 3/Vice City/4 etc

| gabynio a răspuns:

Toata seria nfs

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Need for speed most wanted, nfs world, nfs world purusit

| HonnyDevil a răspuns:

Nfs most wanted, test drive unlimited, seria Driver, FUEL, burnout paradise