| s1ge123 a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri cu masini si tuning asemanatoare cu Need For Speed Underground 2, NFS Carbon, NFS Most Wanted Black Edition (sa nu imi dati jocuri gen NFS Most Wanted 2012, ca nu este cu tuning). Vreau sa fie neaparat cu tuning dau funda la cel mai bun joc!winking

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

L.a. street racing

| itsoft a răspuns:

Tovarasu GOOGLE te va ajuta in asa ceva frate. Ce iiti este greu sa cauti pe el?

| Jipa95 a răspuns:

Ai aici la jocuri pe placul tau, cat sa joci 1 an non-stop! :D http://games.gamepressure.com/

| Dragonfall a răspuns:

Juiced 1&2,, Street Racing Syndicate, Midnight Club LA ( dar asta e doar pentru xbox 360 / PS 3 ) - sunt mai vechi, pare rau dar altceva mai nou nu a mai aparut in ultimul timp.