| FrancezuTau a întrebat:

Dati-mi si mie niste linkuri cu coduri pentru cs care sa mearga si niste instructiuni. Daca vreti sa imi trimiteti coduri pe mess add Dj.sava_boss. Dau funda+ vot la cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| cristyscl a răspuns:

Daca vrei iti dau eu un cod de cs doar trebuie sa dai add la scl_cristy

2 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Eu am gasit codurile pe site-urile astea, poti sa incerci si tu, ei explica foarte bine: www.codurics.info si www.coduricounterstrike.info

| cristyscl a răspuns:

laughing ma da tu crezi ca codurile de cs sunt ceva gen :16465cs?