| goforcs a întrebat:

Dati-mi si mie un CFG pentru deathrun dar care sa sara in lungime happy Va roooog

Răspuns Câştigător
| Negative a răspuns:

Nu ai nevoie,sa te invat: tii apasat pe W ca sa-ti iei avand,cand ai o viteza buna apesi space si iei mana de pe W,apesi pe A si tragi de mouse in stanga,apesi pe D si tragi de mouse in dreapta si aia e bhop, sari si in lungime si in latime, daca tii apasat si ctrl sari in lungime. daca nu tii apasat ctrl sari in inaltime.dar totusi e ceva lungime.Bafta la omorat terolaughing.

1 răspuns:
| goforcs explică:

Mersi mult