| nicandrei98 a întrebat:

DAti-mi si mie un sv de metin care sa evolueze toate armele de la dangger de 65 pana la dangger de 250.Sa aiba multe arme 2012 si armuri si mape noi.Multe evolutii please. Fudna mare chiar am nevoie sa joc un asa sv happy (sa fie romanesc dar nu energy)

Răspuns Câştigător
| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Poti incerca Metin2 Osiris. Scrii pe google metin 2 os, dai pe primul site de acolo, te uiti in partea stanga ca scrie evolutii. La evolutii vei vedea armele, armurile accesorile deja cu o evolutie. Daca vrei sa ma mai intrebi ceva de Metin2 Osiris, iti las mesaj cu id-ul meu de mess.

2 răspunsuri:
| WoKy a răspuns:

Nu rpea sunt metine care sa evolueze arme pana la 250...
Totusi un metin calumea, care este in romana, lvl 250 e mt2 epical, are tot felul de arme s iharti noi.
Si iar poti incerca Longju3, lvl maxim 150 parca si arme pana acolo...Bafta

| FunnyColor a răspuns:

Metin2 Energy este unul destul de bun.
Uita link-ul: http://energymetin2.com/