| Bogdytza2000 a întrebat:

Vreau si eu sa ma joc un metin fain PvP-PvM. La shop sa dea armuri pana la otel arme pana la 65 ( de preferabil +9) si din ele sa evolueze iteme 2012. Aaa am uitat sa precizez metinul sa fie 2012 daca se poate. Sa aibe rate intre 850-1000 va rog.Sa fie un metin beton 2012 sa aiba tot ce iti trebuie la el Skilluri P sa iti dee ei sa fie usor si fain va rog frumos. Daca imi place serverul aveti funda 100% a si sa nu fie energy mt2 sau hotstyle. Pa pa! Promit

Răspuns Câştigător
| VaLyTzZA a răspuns:

Incearca hammer mt2 sau light mt2 eu am jucat amandoua si sunt faine bafta frate!happy

1 răspuns:
| WwWwWwWwWw a răspuns:

Joaca-te metin2 hummer iti da level itm in shop la 1yang si 2kkk in inventar