| Catalyn_Mihay_1998 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog o lista de jocuri pe care la pot juca pe accest pc

Sistem Desktop PC Gaming Asus CG8890 cu procesor Intel® CoreTM i7-3960X Extreme 3. 30GHz

ram 16GB

hard 2TB

placa video nVidia GeForce GTX 690 4GB

Microsoft Windows 8

pret 14.499 Lei

cat de buna e?

funda

Răspuns Câştigător
| wintermee11 a răspuns:

Prietene, de ce sa dai atatia bani pe un calculator? este enorm. Iti poti configura un calculator foarte bun din piese cumparate de la eMAG spre exemplu la 2500-3000 ron.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce e prosteala asta? Cu 8000 RON faci un sistem care sterge pe jos cu configuratia asta. Bine, si cu asta poti juca orice joc lansat pina in prezent fara probleme, insa pretul e aberant.

| wintermee11 a răspuns:

RaspBuna! Vrei sa incerci un joc strategic de pe urma caruia sa scoti bani?
Inregistreaza-te pe linkul de mai jos, apoi da-mi de stire :
http://www.marketglory.com/strategygame/maricel126unsul tau aici...