| iuliusnedelcu a întrebat:

Dati-mi top 15 cele mai populare jocuri si aplicatii din 2014.

Funda!

Răspuns Câştigător
| AlbNegru09 a răspuns:

Pe facebook gasesti chiar foarte multe eu ma joc:Barn Buddy(joc cu animale), Caffeland(de gatit), Kitchen Scramble(de gatit). Candy Crush Saga, Family Farm, Flappy Flight..Sunt mai multe ..Primesc funda?

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Am vazut mai sus ca ai postat o intrebare, si banuiesc ca este vorba tot despre aplicatii si jocuri pentru android.

In acest caz:

http://android.mob.org (ai mai multe categorii, poti selecta si cand au aparut, si de asemenea, au un rating obtinut din voturile clorlalti)