| alexfepa2011 a întrebat:

Dati'mi un metin in gen apollo adica (rate 1000% max lv 127... drop yang 1000% ) dau fundaaaaaaa

6 răspunsuri:
| BrokenInside a răspuns:

Felul ala de metin despre care vorbesti se numeste pvp, inceaca mt2 hammer, sau cauta severe pvp daca nu iti place.Bafta.

| alexfepa2011 explică (pentru BrokenInside):

Ba nu pvp ma apolo asa era si n u era pvp

| BrokenInside a răspuns (pentru alexfepa2011):

Eu nu am auzit de rate 100% pana acum, doar la severele private si la unele cu reborn.Dar nu cred ca exista metin cu reborn, ar fi genial ( :

| alexfepa2011 explică (pentru BrokenInside):

Esti tu noob...chiar acum mi-am luat un metin 2 stell cu rate 1000% exp si drop yang la fel happy da tu esti noobo oh go on

| BrokenInside a răspuns (pentru alexfepa2011):

Sti si tu sa joci un joc, cel mai prost facut posibil si te dai mare cu rate care nici macar nu sti ce inseamna, 1000% nu exista noob of dick, exista x1000, si e pvp n-are cum sa fie pve retarded noob.

| alexfepa2011 explică (pentru BrokenInside):

laughing) laughing ce ziceam nooob oh go on