| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Dati-mi va rog site-uri de pe care sa descarc jocuri pc gratis.As dori ca site-urile sa aiba multe jocuri daca se poate.

Răspuns Câştigător
| buffa a răspuns:

Salut.
uite este super acest joc.
dar si pe acest site. gasesti o multimea dea jocuri actiune, shooter, sport, aventura...
http://peers-ro.xit.su/load/categoria/actiune/tomb_raider/2-1-0-892

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Jocuri mai vechi (abandonware). Vezi aici: www.gameswin.biz Cauta jocuri din 1998 / 1999 / 2000 etc in partea dreapta sus (la Search). Sigur gasesti ceva.