| verypanda a întrebat:

Dau 2 conturi pentru stardoll.com Nu au inca foarte multi starpoints.cine raspunde primul/prima ca doreste un cont, il va primi pe cel cu 104 sp si primeste si funda si cel ce raspunde al doilea/a doua, primeste un cont de 40 de sp. Puteti sa schimbati tot ce vreti la conturi. Celor doi care vor dori contul, le voi trimite un mesaj privat.

2 răspunsuri:
| lPsihopate a răspuns:

Te rog da`mi mie contul puppy dog eyes id meu este buruleaadelina@yahoo.com

| stardollsuperr a răspuns:

Vreau eu damil pe id ana. drag52