| KinderRoby a întrebat:

Dau cat funde vreti voi daca imi dati niste siteuri cu hackuri bune pentru ROBLOX.

1 răspuns:
| Teo0stuff a răspuns:

Eu caut de mult timp un hack pe roblox insa nu am gasit nici unu bun sad. Este o mica smecherie de care nu stiu toti : sa schimbi ex: 100 TIX pentru 10 Robux.
Intri pe roblox, te uiti pe banda mica neagra de sus si cauti 'Trade', apoi te duci la categoria 'Trade Currency', apoi apesi pe Trade(butonul verde), pune la 'What I'll give:' : cate TIX ai si o sa iti apara mai jos cat R$ iti da pentru TIX... Succes happy