| Bughyest a întrebat:

Dau cont darkorbit lionov 8 lf3, 1lf2, 5 flax, skilab up bine eg6 pe un acount darkorbit eg5 cu veng or goliath ....contact bogdanbaza_xx

Răspuns Câştigător
| darkbull a răspuns:

Eu vreau

6 răspunsuri:
| 99adada a răspuns:

Nu-mi trebuie ca am hack eu trimit prin SMS la 7465 textul : BIG 10152011, iar dupa cateva mesaje trimit numele contului si am contul full, ma trezesc in fiecare dimineata cu cate 50.000 uridium pentru fiecare SMS.Incearca-l ca vreau sa va ajut cum si alti m-au ajutat pe mn.Bafta.

| 99adada a răspuns:

,

| 99adada a răspuns:

Pai dai sms la 7465 cu textul BIG 10152011 si primesti conturi cu 100.000 uridium iar smsurile sunt gratis.Ai grija ca poti maxim de 4 ori sa dai sms ca daca nu ti ler blocheaza si pe alea.Incerci?

| Bughyest explică (pentru 99adada):

Nu laughing nu exista hack de asta astea suunt codurile ce ti le dau la donatie ce dume...

| 99adada a răspuns (pentru Bughyest):

Eu am incercat si mi-a mers, am toate disingurile, portile galactil, abilitati si 600.000 uridium; eu am vrut sa te ajut dar daca nu vreai este pierderea tadeoarece multi isi mai doresc hack-uri.