| KeNNT3D a întrebat:

Dau cont de lol:
Level 30
silver 4
38 de campioni
3 skinuri:zed lama fulgeratoare, jax de la templu, draven gladiator
2 pagini rune dar cam goale.
si un cont pe thw west lv 35 pe sv indiana
PE un cont pe alt joc browser cine vrea sa-mi dea mesaj, sau sa lase aici mesaj.

1 răspuns:
| Oancea_Marian_1994 a răspuns:

As vrea eu contul daca mai esti disponibil ma poti contacta pe skype daca ai id-ul meu pe skype este marian. oancea4 si sunt din Iasi, oras tg frumos si am o poza cu lamborghini pe skype deci daca mai este disponibil acel cont te rog sa mi-l dai bine inteles dca il dai gratis happy