| xPiinkiix a întrebat:

Dau cont de metin2 RO :
-Server: Hydra, Regat: Albastru, Samanca leac lvl 54. freza : coc alb. cam nasoala freza. big grin x_x
- Skilluri : Leac G1love struck. Chemarea Fulgerului G1love struck. Aruncarea fulgerului m7 happy. Accelerare 2 Puncte.
- Mai are in jur de 10 bilete pentru v2.

As vrea sa il dau pe un cont de Saman zmeu lvl 60+ dar sa nu fie buffer.nu prea ma intereseaza M`urile happy. daca este pe alt server o dau cu tot cu iteme iar daca este pe acelasi server o dau fara iteme happy. O sa pun maine niste print`uri. pentru cei interesati happy :*.

4 răspunsuri:
| TropicalSun a răspuns:

Te numesti cumva Casidy?laughing ca alta nu stiu care s-ar potrivi descrieriibig grin si eu joc tot pe hydra albastru si am shamanca de 58winking

| xPiinkiix explică:

*Bump*

| xPiinkiix explică:

Sau il dau pe o ninja arc lvl 60+ macar un skill G happy

| xPiinkiix explică:

De fapt era mesajul pe care m-a pus casidy sa il trimit happy eu sunt doar un intermediarbatting eyelashes