| DeejaYang a întrebat:

Stiu ca aceasta nu este o intrebare, dar nu sariti cu injuraturi. Thanks.

As vrea sa vand un cont de pe Mondial Metin2 [ Saman, Lv. 128, toate itemele evoluate, etc., aprox. 400 INT, skilluri P, Regat Albastru, si etc. din nou ], sa il dau pe iteme / bani / cont pe Metin2 Ro server Sagitta sau pe orice alt server detineti bunuri.

Vand si iteme / bani separat, de preferat pe Sagitta, dar e bine si pe celelalte servere.

Pentru orice alte intrebari postati aici.

Thanks :d

1 răspuns:
| Weyland a răspuns:

Nu sărim cu înjurături, ci doar cu raportare.