| DanielNiku a întrebat:

Dau cont mondial mt2 server fun razboinic lvl 101! full pietrat! si itemme full epic! il dau p un cont pe metin2 ro leonis!

Răspuns Câştigător
| Sm3cku a răspuns:

Vreau! iti dau cont pe fun 82 cu king1 si arma facuta din partizan+2 de lvl 82 si cont pe ro leonis lvl 47 cu armura de 42+8 arma de 40+7 si fms+9 scut de lvl 21+9 coif lvl 21+9 si cal lvl 11.cam atat.adresa de mess adrianmen_2001@yahoo.com

2 răspunsuri:
| DanielNiku explică:

Adriadrian demii accept la id pe mess sa vorbim...

| ETelecan a răspuns:

Am eu un cont pe leonis de 25! razboinic, nu mai stiu ce itm are pe el pentru ca nu am mai intrat de mult pe el! happy vrei?