| Anemona_9380 a întrebat:

Dau cont pe LadyPopular! Level 5, 44 bani (din pacate), cursul pentru bucatari este facut, 4.169 puncte, 36 zile de joc, 72.9 IQ, 73.20 kg., 23 haine, 22 obiecte pentru apartament, iubit (somer). Daca esti interesat/a, lasa-mi mesaj privat sau chiar aici. Apropo, mai este decat o sarcina de indeplinit: "Castiga 15 la Duelul Modei".

2 răspunsuri:
| bea_9107 a răspuns:

Il vreau eu lasa-mi msj aici cu contul si parola

| bea_9107 a răspuns:

Il vreau eu.Mai am un cont domnisoara Olivia Wilde. daca mil dai lasa contul si parola