| gheorgheasdasa a întrebat:

DAU FUNDA. As vrea si eu un link de download pentru fifa DE STRADA 1 sau 2 ( pc ) ..am cautat si eu si n-am gasit nimic. daca puteti sa gasiti voi ar fi perfect big grin

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Din nefericire pentru tine Fifa Street nu a fost conceput pentru pc-uri a fost conceput doar pentru console, deci nu are rost sa cauti oricum nu vei gasi nimic

2 răspunsuri:
| gheorgheasdasa explică:

Stiu si eu asta tongue ..ma refeream la un joc pe calculator care este asemanator fifa de strada..nu mai stiu cum se numeste dar stiu sigur ca l-am avut pe calculator acum cativa ani. am zis fifa de strada pentru ca este vorba de fotbal de strada..numele era putin diferit thinking ..ma gandeam ca stiti voi :-s

| ClauDelu134 a răspuns:

Ma fifa de strada este doar pentru psp