| Calomfirescu_Vlad_1970 a întrebat:

Dau funda! Ce servere bune de idle cs go stiti, care sa iti dea skinuri si cutii, ca majoritatea nu merg. Dati-mi va rog lista mai mare de adrese pt servere( sa fie unele la care ai voie sa omori si unele la care nu). Dar va rog sa fie unele care v-au mers si voua, nu unele luate de pe net. Multumesc

1 răspuns:
| Catalin21212 a răspuns:

Salut,fa-ti cont pe acest site http://zengaming.co/r?zen=289377
Joaca meciuri de 1 vs 1 cu alti jucatori si ia-ti skinul dorit.