| DeathTheKid a întrebat:

Dau funda.Cum imi instalez expansiunile la sims 2?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De craciun am primit The sims 3 Fast Lane Stuff, si nu a mers
Pe la jumatatea anului mi-am luat si The sims 3.
L-am instalat, a mers toate bune si frumoase
Tin sa mentionez ca sims 3 care niste updaturi facute de cei de la sims, care iti mai "innoiesc" jocul, cu chestii ( de exemplu, acum,. in plus am : memoriile simsilor, si formarea grupurilor). Si, din cauza ca nu am pacut updatul acela, the sims 3 fast lane stuff nu era compatibil
Deci, fara The sims 3 si fara update nu merg expansiunile.
Iar acum, vreau sa spun ca nu imi merge cu sims 3 de baza(jocul) ci, imi cere Expansiunea Fast lane stuff. laughing
Asa e la sims 3...La sims 2 nu stiu.
dar sper ca te-am ajutatwinking