| iiConspire a întrebat:

DAU FUNDA DACA IMI FACETI SA MERGA Salut am sims 3 si imi merge perfect am gasit un cod m-am uitat pe youtube si pe siteuri toti spun ca merge. codu trebuie scris in timpul jocului si ca sa il scriu trebuie sa imi apara o casuta Aici vine problema nu imi apare am dat pe ctrl+shift+c cum scria ca trebuie sa fac si no mers. cineva sa-mi spuna.
PS: AM windows XP

2 răspunsuri:
| iiConspire explică:

Am incercat dar pe shift mi se misca imaginea si pe c fac poza

| Knightlight a răspuns:

Ori e problema jocului, ori nu trebuie sa apesi ctrl+shift+c. Incearca sa apesi mai intai ctrl dupa aia shift si dupa aia c.