| Andrei1235708 a întrebat:

DAU FUNDA!
De curand am cumparat un xbox 360. L-am instalat, mi-am facut un cont free de Xbox Live dar am o problema. Cand il pornesc, daca nu ma loghez in cont pe dashboard am multe tab-uri (games, apps, movies and TV ..etc) dar cand imi intru in contul de xbox live dashboard-ul are mult mai putine taburi (search, home, games&apps, settings).
De aceea nu pot sa descarc nici o aplicatie pentru ca nu exista app store cand sunt logat si practic nu pot sa-l folosesc ca dispozitiv multimedia.
Care este problema?

1 răspuns:
| Magheti_Cristi_1995 a răspuns:

Logarea a esuat incearca sa iti dai desconnect si dupa sa te.connectezi iarasi, apoi vezi da ca mere. Si daca nu cere assistenta la Microsoft.