| anonim_4396 a întrebat:

Salut.

Am primit un Xbox360 de 120GB si ma întrebam dacă stie cineva cum sa descarc YouTube si Explorer.

Când intru pe profil si dau la download îmi spune să mă conectez la Xbox live.

Atunci când mă conectez nu pot sa mai descarc,iar în ecranul principal îmi rămâne doar home, social, Games&apps si settings.

Stie cineva cum sa rezolv problema asta?(Trebuie neapărat cont gold sau merge si fără?)

5 răspunsuri:
| SpeedPrimer a răspuns:

Inpusca-te lasa-te de viata.
Cummmm ba sa intrebi asa ceva wtf esti uun idiot fara suparare trebuia sa zic ceva cand am vazut un asemenea dobitoc

| parabuc a răspuns (pentru SpeedPrimer):

Dacă ești chiar atât de deștept spune cum rezolv problema

| SpeedPrimer a răspuns (pentru parabuc):

Ok deci in primul rand cum dracu sa iti iei 360 in 2016... Ok hai sa trecem peste.
Trebuie sa iti cumperi abonament live apoi te duci in search si scrii ce vrei sa downloadezi si downloadezi
Izi pizi lemon scuizi( am scris intentionat gresit plodule)

| Cosmin19901 a răspuns:

Verfica conexiunea la internet din setari.
Daca nu merge conecteaza xboxul la router cu un cablul de conexiune directa pe are la-i primit cu routerul. Daca nu ma insel este un cablu gri si gros.Dar nu cred ca este nevoie de el incearca sa te conectezi la router punand parola si daca nu merge o revoci si o pui iarasi pana o sa mearga.

| Mandici_Cătălin_2002 a răspuns:

Mai degrabă ii dai foc, sau il arunci pe geam