| Ricky19 a întrebat:

.DAU FUNDA.Hi TPU.Cine joaca metiin, cineva cu experienta ..nu postati va rog daca nu aveti idee cat costa.Cat costa aceste 3 iteme in bani reali...dau funda.Astept pareri,concluzii, arugmentari...DAU FUNDA

[URL=http://uploadimage.ro/......IMG][/URL]

Răspuns Câştigător
| IonutPutinica a răspuns:

Impreuna ar costa cam 200 lei maxim avand in vedere ca au fost bagati ceva bani in ele happy
P.S evita sa pui astfel de intrebari pe situri ca TPU deoarece se poate trezi unu sa face un tichet deoarece poti lua ban bafta si spor la crescut happy

1 răspuns: