| AlessyaLove a întrebat:

Dau funda plz cine stie de unde sa descarc programul disney city girl hack full free pentru jocul disney city girl de pe facebook, eu l-am gasit dar cand sa il descarc mi l da cu reclama cu bani si in varianta rar. Cine stie sau cine il are

Răspuns Câştigător
| Alexandru41 a răspuns:

Nu poti gasi hack-uri pentru jocurile de pe fb, ori sunt cu bani ori cum ai zis si tu iti apare o chestie care trebuie sa o completezi si e teapa

| AlessyaLove explică (pentru Alexandru41):

Da asa e, pentru ca am trimis si mi-a luat si banii degeaba! oricum mersi!

1 răspuns: