| skirlex a întrebat:

Dau funda vreau sa dezinstalez ceva si in control panel imi apare si ii dau uninstal insa nu merge da eroare, intrebarea mea care este unde pot gasi acel program un pc cand dau search nu il gaseste si asa e in control panel dau funda cum il gasesc

1 răspuns:
| ShazamTv a răspuns:

Probabil ai dezinstalat programul deja, iar in acest caz cateodata control panel lasa iconita cu programul dezinstalat acolo, este o eroare. Sper ca te-am ajutat.