| kizo a întrebat:

DAU FUNDA. Vreau sa-mi cumpar un laptop http://www.pcgarage.ro/......dark-grey/ si vreau sa stiu ce jocur poate duce si ce jocuri nu poate duce.

Răspuns Câştigător
| TraSneL a răspuns:

Toate jocurile existente care vor aparea peste 10 ani de acum incolo.
Deci i`al cu incredere

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Da, e bun, dar dat fiinda faptul ca este un laptop, nu te poti astepta sa fie la fel de performant ca un pc, chiar daca are piese bune. Dar te poti juca orice aparut la high? sa zic

| TechGuyTpu a răspuns:

Unele jocuri le poti juca pe low altele nu.

| FollowMeNow a răspuns:

E un laptop foarte bun, nu cred sa nu poata duce vreun joc (si ma refer aici sa nu il poti juca nici pe minim), cu toate ca nu ai sa poti pune detalii prea mari in GTA V sau ultimele Battefield-uri aparute(pe care ai sa le joci la medium-high). Daca te decizi sa-l cumperi faci o alegere INCREDIBILA!