| AlexStefan1 a întrebat:

Sall TPU, vreau sa cumpar laptopul asta : http://www.pcgarage.ro/......dark-grey/ dar vreau sa stiu cateva lucruri :
1) ma tine sa joc gta 5? daca da atunci pe ce grafici si cu cate fps in medie, + 60
2) ma tine sa joc War Thunder pe Hard? daca da, ma tine sa joc si movie?
3) pot sa-i pun si windows 7? sau doar 8
MS

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

1. Duce gta V, dar cu detaliile medium spre high in jur de 40fps nicidecum 60+
2. Ala da!
3. Da!

| AlexStefan1 explică (pentru Jipa95):

Ok, mersi! am sa-l iau, eu in primul rand am fost atras de i7, 850m si 2700 lei, ii mai cumpar o placuta de 4gb ram si in 2 zile joc gta 5 big grin

| AlexStefan1 explică (pentru Jipa95):

Stii cumva daca o sa ma tina pe Call of duty advanced warfare cu 8gb ram?

| Jipa95 a răspuns (pentru AlexStefan1):

CODAW, desigur!

| AlexStefan1 explică (pentru Jipa95):

Super, eu oricum il iau ca sa invat de pe el ( programator in devenire, clasa a 9 -a MI ) si pentru Gaming.