| AlexStefan1 a întrebat:

Sall TPU, vreau sa cumpar acest laptop : http://www.pcgarage.ro/......ark-grey/, numai ca vreau sa stiu cu cate fps si cu ce grafici o sa ma tina sa joc urmatoarele jocuri :
1) watch dogs
2) Cod AW ( advanced warfare )
3) War thunder
4) Gta V
5) Battlefield 4 & Hardline
Am mai pus intrebarea asta dar vreau sa fiu sigur asa ca o pun de 2 ori. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Andrei_Oprea_1998 a răspuns:

Fii sigur ca cu fps maxim laughing Te asigur eu. Cumparal linistit.

| AlexStefan1 explică (pentru Andrei_Oprea_1998):

Cat despre GTA V si advancer warfare esti sigur? la war thunder si watch dogs si battlefield sunt sigur dar la gta 5 nu eram sigur.