| MyhaytzZu a întrebat:

Dau iteme pe metin3d [Full+9 bonusate perfect] sau iteme metin2 yoneis [itemeGM] Pe iteme/yang metin2Ro [orice server]. care e interesat add claudiu_mihai96 /facebook: www.facebook.com/myhaytzzu

3 răspunsuri:
| DarkLaden a răspuns:

Ce nivel ai pe metine?

| MyhaytzZu explică (pentru DarkLaden):

Pe 3d am sura 250. iar pe yoneis am war 166. itemele gm se pot pune de la lvl 35. big grin pana la 250batting eyelashes

| MyhaytzZu explică:

Pe metin3d am lvl 250. Iar pe yoneis am 166. itemele gm se pot pune de la lvl 35 pana la 250 big grin am multe din ele happy