| Brumilicious a întrebat:

Dau la schimb cont de kaneva, lvl 37, peste 7000 de rewards, sute de haine, sute de obiecte la furnishings si multe altele. Doresc cont lady popular nivelul 20, sau mai mult, cu peste 3000 de $ in cont. Se mai poate negocia in legatura cu nivelul la contul de lady popular. rog seriozitate. multumesc.

1 răspuns:
| simpatica210 a răspuns:

Contul care til dau pentru lady popular este frumusica. love imi place si mie jocul imi dai o fundita pls.