| deliapisicutza a întrebat:

Dau la schimb cont howrse, club penguin sau stardoll nivel destul de mare sau mai mic (am multe conturi) pentru unul imvu

10 răspunsuri:
| deyutza135 a răspuns:

Ok iti trimit un mesaj privat cu contul? dar vreau unul de stardoll in schimb cu level mare ok? zi-mi daca s-a facut ca sa stiu dca sa-ti dau contul

| deliapisicutza explică (pentru deyutza135):

Pai nu stiu, am unul la nivelul 22 da nu-ldau dar mai a la cel mai mare la 13, am unul super fain cu multe obiecte si unul cu haine de la barbie, care am costumatia de la lala band la videoclipul dance dance dance.Zi-mi daca vrei sau pe care ok?

| deyutza135 a răspuns (pentru deliapisicutza):

Pai cea cu costumatia lala band chiar acum iti trimit contul

| deliapisicutza explică (pentru deyutza135):

A da scuze bine ala ramane

| deyutza135 a răspuns (pentru deliapisicutza):

Vezi ca nu poti da mesaj privat ca esti junior scrie aici si dupa aia schimb parola ca sa nul ia altcineva ok?

| deliapisicutza explică (pentru deyutza135):

Da da-mi mesul tau pe urma te sterg

| deyutza135 a răspuns (pentru deliapisicutza):

Ok elena.neagu16@yahoo.com

| deliapisicutza explică (pentru deyutza135):

Sa stii ca nu-mi mai trebuie contul am avut nevoie ca sa pun un fond la prezentare nu ti-am schimbat parola

| deyutza135 a răspuns (pentru deliapisicutza):

Ok

| deyutza135 a răspuns:

Ps contul e nou nout l-am facut acum ceva timp dar nu m-am jucat deloc pe el are multisori bani pe elwinking